Specjalista ds. kształcenia i wychowania - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: MBP Łódź
Pracodawca: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: 311520

Miejsce pracy: Pomorska 41, 90-203 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • koordynowanie na szczeblu wojewódzkim zadań dotyczących kształcenia zawodowego i ogólnego oraz przedsięwzięć dydaktyczno-wychowawczych,
• sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji z zakresu kształcenia ogólnego i zawodowego na potrzeby Komendy Głównej i Komendy Wojewódzkiej,
• rozliczanie środków finansowych przeznaczonych na działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną,
• organizowanie i nadzorowanie konkursów w zakresie współzawodnictwa zawodowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400
Opis wynagrodzenia: czasowe ze stawka miesięczna
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B

NIP: 725-13-89-269
Adres: Pomorska 41, 90-203 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Samołówka
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail