Wychowawca w okręgowym ośrodku wychowawczym w falenicy k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Warszawie Falenicy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/04585

Miejsce pracy: Jachowicza 4, 04-995 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) realizacja planu dydaktyczno-wychowawczego według rocznego i tygodniowego rozkładu zajęć,
2) wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego wychowanek, ich zdolności i zainteresowań,
3) prowadzenie na bieżąco wymaganej dokumentacji pedagogicznej wychowanki,
4) troska o bezpieczeństwo wychowanek w czasie zajęć internatu w budynku i poza nim, a także na wycieczkach, rajdach i uroczystościach.

Pełen zakres obowiązków oraz dokumenty do pobrania znajdują się pod adresem: https://warszawa.oow.gov.pl/nabor-na-stanowisko-pedagogiczne/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto zależne od posiadanego stopnia awansu zawodowego + 55% dodatku za trudną pracę + dodatek za staż pracy (3-20%) + premia uznaniowa.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe w zawodzie nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji. Mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu: oligofrenopedagogiki, terapii uzależnień, nauczyciela wychowania przedszkolnego, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.
Obowiązki może wykonywać osoba, która nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub postępowanie karne skarbowe w sprawie o umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wynagrodzenie brutto zależne od posiadanego stopnia awansu zawodowego + 55% dodatku za trudną pracę + dodatek za staż pracy (3-20%) + premia uznaniowa.

Kontakt: i.stawinski@warszawa.oow.gov.pl, tel: 22 872-91-75

NIP: 9521262894
REGON: 000324725
Adres www: http://warszawa.zpisdn.gov.pl/
Adres: Jachowicza 4, 04-995 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ireneusz Stawiński
Nr telefonu: 22 872-91-75
E-mail: i.stawinski@warszawa.oow.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail