Telemarketer - Chorzów, śląskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Pracodawca: Duda Wojciech Firma Usługowo-Handlowo-Transportowa "ANAGRA I"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0425

Miejsce pracy: 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Telefoniczna sprzedaż m.in. książek oraz innych art. zgodnie z zaleceniami kontrahentów oraz dbanie o kontrahenta.
(Wymiar etatu oraz godziny do uzgodnienia )
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: złotych brutto w pełnym wymiarze czasu pracy
2121,00 złotych brutto przy zatrudnieniu w systemie na pół etatu + prowizja
System wynagradzania: Czasowo-prowizyjny
Zawód: telemarketer
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • doświadczenie w pracy jako telemarketer
  • komunikatywność, kultura osobista

NIP: 6272540794
REGON: 271144520
Krótki opis działalności gospodarczej: TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Lewandowska
Nr telefonu: 0323497134
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail: g.h.anagra@interia.pl
Osoba do kontaktu pracodawcy: Grażyna Duda
E-mail: g.h.anagra@interia.pl