Elektromonter - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA "COMPLEXUS" BAL, MAJCHER, POMPA SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1033

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Praca przy budowie oświetlenia ulicznego, wykopy pod kable, stawianie słupów.
- Praca w delegacjach na terenie Polski południowej i centralnej.
- Godziny pracy: 6:00-14:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 27,70 zł/brutto/godzina + premie uznaniowe do uzgodnienia z pracodawcą. Praca na umowę o pracę na okres próbny do trzech miesięcy z możliwością przedłużenia. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia SEP E do 1 kV.

NIP: 2220020690
REGON: 272361916
Krótki opis działalności gospodarczej: WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH. REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW.
Adres: Ks. mjra Karola Woźniaka 7, 40-389 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JÓZEF BAL
Nr telefonu: 32-314-11-96, 602-301-133
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt wstępnie telefoniczny (7:00-14:00) (Tel. 32-314-11-96, 602-301-133) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Ks. mjra Karola Woźniaka 7, 40-389 Katowice).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 7:00-14:00 - KONIECZNIE ZABRAĆ CV !!!