Pracownik produkcji - Zdunowo, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0466

Miejsce pracy: Zdunowo, powiat: płoński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru, obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów, obsługa skanera magazynowego, ręczne wykładanie towaru na produkcyjne linie, dopasowanie towaru w kartony zgodnie z wagą;
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 155.0
Data rozpoczęcia: 19.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: zł/h brutto
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pracodawca wymaga od kandydatów znajomości języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym ze względów organizacyjnych - ułatwi komunikację pomiędzy pracownikami.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Pomoryn
Nr telefonu: 236627801 w. 254
E-mail: awojtylak@pupplonsk.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy