Sekretarka działu organizacyjno prawnego aresztu śledczego w poznaniu - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: ARESZT ŚLEDCZY W POZNANIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1303

Miejsce pracy: MŁYŃSKA 1, 61-729 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca w charakterze sekretarki działu organizacyjno-prawnego, praca administracyjno-biurowa
Zatrudnienie maj/czerwiec 2024. Praca w godz. pomiędzy 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sekretarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • doświadczenie mile widziane
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dodatkowo: nieposzlakowana opinia, korzystanie z pełni praw publicznych i cywilnych, pełna zdolność do czynności prawnych.

NIP: 7781038603
REGON: 000590415
Krótki opis działalności gospodarczej: Areszt Śledczy
Adres: MŁYŃSKA 1, 61-729 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 618-568-322
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy, list motywacyjny, inne: podanie, kopia dowodu osobistego, certyfikaty i dokuemnty potwierdzające kwalifikacje, świadectwa szkoły średniej, maturalne, dyplomy studiów w tym studiów podyplomowych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Dokumenty można składać osobiście w Areszcie Śledczym w Poznaniu, bądź wysłać na adres:
Areszt Śledczy w Poznaniu
ul. Młyńska 1
61-729 Poznań
z dopiskiem: ogłoszenie pracownik cywilny Instruktor/Inspektor ds. obsługi sekretariatu działu organizacyjno prawnego Aresztu Śledczego w Poznaniu, Termin: tel. umówienie spotkania, Godziny : 8-14