Barman/ka - Międzyzdroje, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim
Pracodawca: MIŁOSZ GŁOGOWSKI F.H. NEPTUN

Numer oferty: StPr/24/0245

Miejsce pracy: BOHATERÓW WARSZAWY 18A, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie napojów, podawanie ich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Data zakończenia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia brutto za miesiąc 4242,00 zł zatrudnienie do 30.09.2024, godziny pracy do uzgodninia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: barman
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: praca w zespole, doświadczenie zawodowe mile widziane, chęć do pracy, miejsce wykonywania pracy:
Bistro Romantica, ul. Bohaterów Warszawy 18 A, 72 - 500 Międzyzdroje

NIP: 8551059849
REGON: 810010253
Adres: BOHATERÓW WARSZAWY 18A, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Miłosz Głogowski
Nr telefonu: 692992126
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -