Technolog - tworzywa sztuczne - Grabowo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: GRABPLAST Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/24/1003

Miejsce pracy: 14-260 Grabowo 115, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nadzór nad procesem produkcyjnym, kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji, wyszukiwanie nowych surowców na rynku, przygotowywanie dokumentacji technologicznej i jej nadzorowanie, czynny udział w realizacji projektów wdrożeniowych, nadzóe i optymalizacja sprzętu i procesu w odniesieniu do norm i standardów jakościowych, optymalizacja procesu produkcyjnego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: główny technolog
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii chemicznej lub inżynierii materiałowej. Wymagania; Umiejętność analitycznego myślenia, chęć do szkolenia się, umiejętność ustawienia odpowiednich parametrów procesu produkcyjnego, obsługa komputera. Pracodawca oferuje możliwość rozwoju, szkoleń, pakiet benefitów, min. bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczeniena życie. Kontakt osobisty lub telefoniczny - 787 921 006 - kierownik

NIP: 7441822338
REGON: 38365875400000
Adres: 14-260 Grabowo 115, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 787 921 006
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon