Młodszy referent - Września, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni
Pracodawca: Urząd Miasta i Gminy we Wrześni
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0176

Miejsce pracy: Ratuszowa 1, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Aplikacje niekompletne i niespełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane.
Zakres zadań na stanowisku pracy:
• prowadzenie spraw z zakresu finansów publicznych związanych z funduszem sołeckim oraz obsługą sołectw Gminy Września (w tym praca w terenie),
• nadzór nad infrastrukturą komunalną na terenie wiejskim oraz działalnością sołectw Gminy Września.
Więcej informacji pod linkiem https://bip.wrzesnia.pl/?bip=2&cid=272&id=11679
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja , samodzielność , operatywnoścć
  • komunikatywność,obsługa klienta
  • OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w jednostkach administracji publicznej (samorządu terytorialnego),
[Umiejętność 1] : znajomość regulacji prawnych dotyczących finansów publicznych związanych z funduszem sołeckim, ochrony środowiska i Kodeksu postępowania administracyj
[Inne] : Wymagane dokumenty:
• list motywacyjny oraz CV,
• kwestionariusz osobowy,
• kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
• kserokopie świadectw pracy,
• oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych oraz braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżen

NIP: 7891001386
REGON: 631258069
Adres: Ratuszowa 1, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Woźniak
Nr telefonu: 0616404040
E-mail: kadry@wrzesnia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferty prosimy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni, ul. Ratuszowa 1, 62-300 Września lub przesłać pocztą tradycyjną bądź elektroniczną na e-mail: kadry@wrzesnia.pl w terminie do dnia 28 kwietnia 2024 r. (decyduje data faktycznego wpływu do urzędu).
Prosimy o składanie ofert w zamkniętej kopercie z dopiskiem oferta na stanowisko młodszego referenta w Referacie Komunalnym.
Aplikacje niekompletne i niespełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta