Monter konstrukcji stalowych - Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/375

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Budowa i modernizacja konstrukcji metalowych/stalowych. Nienormowany czas pracy od 6: 00 w systemie 4,8,12 godzinnym. Wykonywanie prawidłowego montażu, zabezpieczenie i konserwacja, prawidłowa eksploatacja narzędzi i urządzeń. Przestrzeganie norm jakościowych wytwarzanych materiałów i produktów wykorzystywanych w branży budowlanej w zakresie konstrukcji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: monter konstrukcji stalowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w grupie, dokładność
  • czytanie rysunków technicznych
  • wymagana dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : obsługa komputera gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy 4,8lub 12h,
[Umiejętność 1] : sprawność fizyczna, posługiwanie się narzędziami m.in suwmiarka, klucze, zdolność komunikacji porozumiewania się w brygadach z cudzoziemcami
[Inne] : 0 miesięcy - osoba zatrudniona będzie wykonywać podstawowe proste obowiązki przyuczające pod nadzorem osoby z doświadczeniem.
ad 8) godziny pracy : dwie zmiany 06-14 , 14-22 ewentualnie według zapotrzebowania zmiana nocna 22-06 (4 , 8 lub 12 h według zapotrzebowania )

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Bartnicka
Nr telefonu: 257592713 w. 110
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.