Pracownik produkcji/magazynu - Skierniewice, łódzkie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: MBP Skierniewice
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 311545

Miejsce pracy: Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu, dostarczanie palet z wyprodukowanym wyrobem na miejsce przekazania, używanie surowców zgodnych ze specyfiką gotowego wyrobu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 05.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 25,5 do 26,5
Opis wynagrodzenia: 1-3 miesiące 25,50 zł brutto + dodatki, w 4 m-cu pracy - 20% premii, dodatek za II zmianę - 10%, dodatek za III zmianę - 20%, 100% płatna praca w soboty, 125% płatna praca w niedziele i święta
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: robotnik magazynowy
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT), gotowość do pracy zmianowej.

Krótki opis działalności gospodarczej: agencja pracy tymczasowej
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Mszczonowska 63, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie Zobacz na mapie
E-mail: p.grzejszczak@lodz.ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail