Pracownik sprzątający - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: OPERA BAŁTYCKA W GDAŃSKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3634

Miejsce pracy: Zwycięstwa 15, 80-219 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: codzienne sprzątanie wyznaczonego rejonu, w tym:
a) czyszczenie mebli i wyposażenia pomieszczeń nie rzadziej niż co drugi dzień,
b) odkurzanie wykładziny nie rzadziej niż co drugi dzień,
c) mycie posadzki nie rzadziej niż co drugi dzień,
d) mycie zabrudzeń na ścianach korytarzy i pomieszczeń w razie potrzeby,
e) mycie okien w razie potrzeby, ale nie rzadziej niż jeden raz na kwartał,
f) mycie drzwi w razie potrzeby, ale nie rzadziej niż jeden raz na miesiąc,
g) czyszczenie powierzchni szklanych (szyby w drzwiach raz w tygodniu, lustra, szklane balustrady i szklana ścianka w kasie biletowej w razie, potrzeby, nie rzadziej niż raz w tygodniu)
h) pobieranie minimum jeden raz w miesiącu środków utrzymania czystości,
i) prowadzenie racjonalnej gospodarki środkami utrzymania czystości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 355 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, skrupulatność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 5840203587
REGON: 190320600
Adres www: www.operabaltycka.pl
Adres: Zwycięstwa 15, 80-219 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@operabaltycka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail