Pracownik fizyczny-utrzymania czystości - Bielsko-Biała, śląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: WORKHELP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0622

Miejsce pracy: Nad Białą 8, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wyczyszczenie powierzchni płaskich i pionowych, sprzątanie hal produkcyjnych, wyczyszczenie maszyn produkcyjnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę (praca dwuzmianowa na terenie Polski, od poniedziałku do niedzieli w godzinach wg potrzeb; miesięcznie 160 h, zlecenie na 18 miesięcy)
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie co najmniej 6 miesięcy; gotowość do pracy w dniach, godzinach i miejscach wg potrzeb zleceniodawcy; znajomość języka angielskiego na poziomie początkującym A1 jako jedyny sposób komunikacji z pracownikami z Beninu, Ghany, Ugandy, Bangladeszu, Indii oraz współpracy z koordynatorem

NIP: 5472189823
REGON: 368524873
Nr KRAZ: 18158
Adres: Nad Białą 8, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Liudmyla Rybak
Nr telefonu: 784518445
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt kandydatów z pracodawcą, osoby zarejestrowane pobierają skierowanie z PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon