Pielęgniarka - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW. JADWIGI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo.

Numer oferty: StPr/24/0997

Miejsce pracy: Gliwicka 78, 40-854 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Opieka pielęgniarska nad osobami starszymi. Rozpoznawanie potrzeb pielęgnacyjnych i problemów zdrowotnych pacjentów oraz realizacja opieki pielęgnacyjnej w różnych stanach zdrowia i choroby zgodnie z aktualna wiedzą medyczną i współczesnymi standardami opieki pielęgnacyjnej. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami NFZ.
- Praca jednozmianowa w systemie 12 godzinnym: 6:00-18:00 + soboty, niedziele, święta - według grafiku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 965,38 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 5965,38 zł/brutto według wykształcenia i siatki + premia uznaniowa + dodatek świąteczny (45%) + dodatek nocny (65%). Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Dla osób zainteresowanych istniej możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: pielęgniarka
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie kierunkowe: Pielęgniarskie. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi. Wymagane aktualne prawo wykonywania zawodu. Mile widziany Kurs Opieki Długoterminowej.

NIP: 6342305450
REGON: 00647195300030
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA Z ZAKWATEROWANIEM.
Adres www: www.zol-katowice.wiara.org.pl
Adres: Gliwicka 78, 40-854 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grażyna Skutela
Nr telefonu: 32-254-31-14
E-mail: zol@katowice.opoka.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt wstępnie telefoniczny (8:00-15:00) (Tel. 32-254-31-14) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Gliwicka 78, 40-854 Katowice) lub e-mail: zol@katowice.opoka.org.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 9:00-15:00 - KONIECZNIE ZABRAĆ CV !!!