Doradca zawodowy - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: GÓRNOŚLĄSKI AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI RYNKOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/24/0709

Miejsce pracy: Bojkowska 37, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: wyższe- doradztwo zawodowe lub studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego; doświadczenie w postaci co najmniej 500 godzin doradztwa zawodowego, zrealizowanych w ciągu ostatnich trzech lat, aktualna wiedza na temat rynku pracy, edukacji i szkoleń oraz źródeł wiedzy na ich temat, wiedza na temat ideii uczenia się przez całe życie, kwalifikacji, Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji i walidacji; umiejętność tworzenia planów opartych na rozwoju kompetencji; znajomość zasad i doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów biograficznych i behawioralnych; posługiwanie się narzędziami diagnostycznymi, posługiwanie się narzędziami do oceny poziomu kompetencji cyfrowych; umiejętność analizy i syntezy informacji; bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Ms Office, urządzeń biurowych; odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązki; wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole; mile widziane czynne prawo jazdy kat.B; zakres obowiązków: doradztwo edukacyjno-zawodowe dla uczestników projektu, celem właściwego dopasowania potrzeb do zmieniającego się rynku pracy; wsparcie uczestników w analizie potrzeb rozwojowych z wykorzystaniem modelu Bilansu Kompetencji z uwzględnieniem umiejętności do podniesienia kompetencji w sektorze zielonej gospodarki; wsparcie uczestników w wyborze odpowiednich usług rozwojowych; identyfikacja nabytych umiejętności lub kompetencji oraz wsparcie walidacji i certyfikacji, w tym zachęcanie do założenia "Mojego Portfolio" lub konta Europass; budowanie u uczestników motywacji do rozwoju umiejętności lub kompetencji albo nabycia kwalifikacji, w tym służących zwiększaniu zainteresowania kierunkami kształcenia i kwalifikacjami niestereotypowymi dla danej płci, zwłaszcza w zakresie STEM wśród kobiet oraz wsparcia ich kompetencji managerskich, podnoszenia aktywności ekonomicznej, jako odpowiedzi na wyzwania transformacji oraz zwiększaniu zainteresowania kompetencjami tzw. "miękkimi" (społecznymi) wśród mężczyzn; miejsce pracy Gliwice, ewentualnie inne lokalizacje na terenie woj.śląskiego - do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Data zakończenia: 31.05.2026
Wynagrodzenie brutto: od 7 200 do 7 200 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca zawodowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Doradca zawodowy
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 6312203756
REGON: 276142230
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzena Winek-Deka
Nr telefonu: 530 993 079
E-mail: mwinek@gapr.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail