Główny księgowy - Augustów, podlaskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Pracodawca: Augustowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KODREM" sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0331

Miejsce pracy: Komunalna 2, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opis stanowiska:
1) kreowanie polityki rachunkowości oraz nadzór nad jej realizacją
2) prowadzenie ksiąg rachunkowych
3) sporządzanie bilansu, rachunków zysków i strat oraz informacji dodatkowej
4) prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością i zobowiązaniami podatkowymi
5) udział i nadzór w organizacji obiegu dokumentów księgowych oraz procesu ich weryfikacji i zatwierdzania
6) nadzór nad sprawnym przebiegiem pracy podległego zespołu księgowego
7) prowadzenie i kontrola rozrachunków, odpowiedzialność za ich terminowe płatności
8) prowadzenie wszystkich ewidencji wymaganych przepisami prawa oraz na polecenie zarządu
9) przygotowywanie kalkulacji zobowiązań podatkowych, odpowiedzialność za ich terminowe opłacanie
10) sporządzanie i odpowiedzialność za terminowe złożenie deklaracjji i formularzy podatkowych
11) sporządzanie sprawozdań finansowych (wymaganych przepisami prawa oraz na polecenie zarządu)
12) organizacja i nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań wobec instytucji zewnętrznych - odpowiedzialność za prawidłowość i terminowość złożenia
13) kontakt z instytucjami finansowymi, przygotowywanie sprawozdawczości na potrzeby realizacji procesu finansowania zewnętrznego
14) weryfikacja i analiza umów zawieranych przez Spółkę - pratyczne wskazówki zapisów pod kątem finansowo-księgowym
15) organizowanie i nadzorowanie przebiegu prac związanych z inwentaryzacją mienia Spółki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 do 9 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 8460002648
REGON: 790505432
Adres: Komunalna 2, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 87 643 28 31
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv + list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon