Sprzedawca-kasjer (ofpr/24/0700) - Mszana Dolna, małopolskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: "MIGOTKA" Joanna Wańczyk

Numer oferty: StPr/24/0711

Miejsce pracy: Starowiejska 11b/U2, 34-730 Mszana Dolna, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, pomoc w prowadzeniu sklepu
Praca w Mszanie Dolnej, ul Starowiejska 11B/U2
Praca na zmiany 06.00. - 15.00 i 14.00 - 23.00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana książeczka sanitarno - epidemiologiczna
mile widziane doświadczenie w zawodzie

NIP: 7371989227
REGON: 522508697
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Zapała
Nr telefonu: 183375850
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
Kontakt bezpośrednio do pracodawcy p. Joanna Wańczyk tel. 694 185 717
Osoba do kontaktu pracodawcy: Joanna Wańczyk
Nr telefonu: 694 185 717