Wychowawca kolonijny - Gładyszów, małopolskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracodawca: Teresa Kario - Usługi Turystyczne
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Numer oferty: StPr/24/0370

Miejsce pracy: 38-315 Gładyszów 70, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka nad grupą dzieci w wieku 12-17 lat; Organizacja czasu wolnego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 23.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 do 2 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie
Wynagrodzenie: 2000 zł - 2300 zł za turnus dwutygodniowy (opieka całodobowa)
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia:
  • kurs wychowawców-opiekunów wypoczynku dzieci i młodzieży
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie; doświadczenie zawodowe - mile widziane; ukończony kurs wychowawcy kolonijnego; umiejętność jazdy na rowerze.

NIP: 7381026163
REGON: 490533426
Krótki opis działalności gospodarczej: Usługi turystyczne (jazda konna, pobyty rodzinne, obozy młodzieżowe, zielone szkoły)
Adres www: http://www.kario.com.pl
Adres: 38-309 Gładyszów 70, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Teresa Kario
Nr telefonu: 503-068-055
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie + CV
Sposób przekazania dokumentów: Termin: od poniedzialku do piątku