Pokojowa - Muszyna, małopolskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracodawca: KORONA SANATORIUM UZDROWISKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0829

Miejsce pracy: Mściwujewskiego 2, 33-370 Muszyna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie pokoi hotelowych, dbanie o porządek i czystość w ośrodku sanatoryjnym. Praca w Muszynie w sanatorium uzdrowiskowym w godz. 7.00-15.00. Na początek umowa zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę. Kontakt tel. 184777960 lub e-mail: biurokorona@vp.pl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: pokojowa
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pokojowa (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wymagane doświadczenie w zawodzie pokojowa

NIP: 7343632370
REGON: 52688027000000
Krótki opis działalności gospodarczej: Sanatorium uzdrowiskowe powstałe po przekształceniu firmy: KORONA Sanatorium Uzdrowiskowe Teresa Korona Nr prac. 1785 (przekształcenie w spółkę z o.o. w dniu 10.11 2023)
Adres: Mściwujewskiego 2, 33-370 Muszyna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Lach
Nr telefonu: 184777960
E-mail: biurokorona@vp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail