Kelner - Świnoujście, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Pracodawca: NBS 2 SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0103

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 96, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: witanie gości, przyjmowanie zamówień, roznoszenie zamówień, rozliczanie zamówień, dbanie o porządek na sali, sprzątanie stołów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Obsługa kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Jednym z wymogów jest znajomość języka niemieckiego, ponieważ 95% klientów jest niemieckojęzyczna.
Liczba godzin pracy w każdym miesiącu: 160.
Godziny pracy od 10:00 do 18:00.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły

NIP: 5981641415
REGON: 368567902
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Andrzej Piątkowski
Nr telefonu: 957590914
E-mail: a.piatkowski@pupslubice.pl
Język aplikacji: angielski, polski
Wymagane dokumenty: Informacja starosty
Osoba do kontaktu pracodawcy: MICHALINA KATKOWSKA
Adres aplikowania pracodawcy: SPORTOWA 1, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie