Kelner k/m (zastępstwo) - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Dom Emeryta Wojskowego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/04475

Miejsce pracy: Pirenejska 5, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1. Rzetelna i kompleksowa obsługa mieszkańców w trakcje wydawania posiłków.
2. Utrzymanie czystości na przydzielonych odcinkach pracy w tym sprzątanie i nakrywanie stołów konsumenckich oraz sprzątanie jadalni.
3. Transportowanie posiłków z kuchni do mieszkańców.
4. Zmywanie naczyń stołowych.
5. Współpraca z pracownikami kuchni w zakresie przygotowywania posiłków.
6. Postępowanie zgodnie z instrukcjami, zgodnymi z wprowadzonym systemem HACCP.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 807,6 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4 807,60 PLN brutto. W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza 4 040,00 zł brutto + 19% premii regulaminowej. Ponadto: dodatek stażowy + trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kelner*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie:zawodowe.

Praca w godz.: 6:30-18:30 w systemie równoważnym: dwa dni w pracy i dwa dni wolne.

Wynagrodzenie: 4 807,60 PLN brutto. W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza 4 040,00 zł brutto + 19% premii regulaminowej.
Ponadto: dodatek stażowy + trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.

[Zgłoszenia: tel. 261 854 266 w godz.: 7:30-15:30; e-mail: dewwarszawa@ron.mil.pl]

NIP: 5211207048
REGON: 010210333
Adres www: http://dew.wp.mil.pl
Adres: Pirenejska 5, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 261 854 266
E-mail: dewwarszawa@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7:30-15:30