Elektryk - Police, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: MCK Police
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 311497

Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów
maszyn i urządzeń;
- prace naprawcze związane z usuwaniem
usterek/awarii
- analiza przyczyn źródłowych usterek/awarii i działanie
zapobiegawcze;
- współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie
serwisu maszyn i urządzeń oraz nadzorowanie
wykonywanych przez nie prac;
- wykonywanie pomiarów elektrycznych;
- montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń
technicznych stanowiących wyposażenie zakładu pracy
- praca w oparciu o schematy elektryczne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie i umiejętności kandydata
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • zgodne z zajmowanym stanowiskiem (wymagany staż - lata: 1)
Szczegóły dotyczące uprawnień::
  • zgodne z zajmowanym stanowiskiem, staż wymagania:1.0

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na instalacjach przemysłowych oraz posiadanie aktualnych uprawnień do pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych
prawo jazdy kat B

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Tanowska 8, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail