Sprzątaczka - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR XIII IM.ALEKSANDRA FREDRY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1589

Miejsce pracy: Haukego Bosaka 33, 50-447 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie klas, klatek schodowych, pomieszczeń biurowych, korytarzy, łazienek i innych, uzupełnianie środków czystości, mycie okien, pełnienie dyżurów wg harmonogramu, dbanie o estetykę i wykonywanie innych prac zleconych przez kierownika.
Oferta dostępna w sali B.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 798 69 04 w. 110.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + 20% premii
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe,
staż pracy: brak wymagań

NIP: 8992021066
REGON: 000704296
Adres: Haukego Bosaka 33, 50-447 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 71 798 69 04 w. 110
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon