Pracownik utrzymania czystości - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: MIDAS MAX PŁUCIENNIK SZWABOWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Numer oferty: StPr/24/1599

Miejsce pracy: 50-159 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie Wrocławia (różne lokalizacje) np. biura, klatki schodowe, galerie, budynki użyteczności publicznej.
Możliwość dostosowania miejsca pracy z uwagi na miejsce zamieszkania.
Umowa zlecenie na początek, umowa o pracę.
Kontakt z pracodawcą: 725 777 790
Oferta pracy dostępna w sali B, A
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: 4242 zł brutto mc - umowa o pracę
27,70 zł brutto - umowa zlecenie
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe mile widziane, dokładność, sumienność

NIP: 8961471957
REGON: 02085056200000
Adres: SAN FRANCISCO 2, 55-020 Rzeplin, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 725 777 790
E-mail: ewa.mucha@midasmax.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv