Kasjer biletowy - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Wrocławski Teatr Lalek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1593

Miejsce pracy: Pl. Teatralny 47, 50-061 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie sprzedaży w kasie teatru, przyjmowanie rezerwacji, informowanie widzów o bieżącym repertuarze, bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa widzów, prowadzenie dokumentacji kasowej.
Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny- docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony- praca w godzinach od 9.00-18.00 na 1/2 etatu. od wtorku do niedzieli .Grafik do uzgodnienia podczas rozmowy z pracodawcą.
Praca również w weekendy.
Rozpoczęcie zatrudnienia przełom sierpnia/września.
Kontakt z pracodawcą: katarzyna.starczewska@teatrlalek.wroclaw.pl lub: 713354949
Sala G, A
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 26.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 do 2 150 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer biletowy
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • ! obsługa kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie ogólnokształcące
dyspozycyjność, samodzielność, punktualność
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
obsługa kasy fiskalnej
dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
biegła obsługa komputera z obsługą internetu
znajomość jezyka angielskiego na poziomie A2 w mowie i piśmie

NIP: 8960005325
REGON: 000278936
Adres: Pl. Teatralny 47, 50-061 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Starczewska
Nr telefonu: 713354949
E-mail: katarzyna.starczewska@teatrlalek.wroclaw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail