Magazynier k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Nawynos24 sp zoo
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/04508

Miejsce pracy: Strażacka 53, 04-462 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kompletowanie zamówień,
prace porządkowe na magazynie,
obsługa klienta - wydawanie towaru,
rozmieszczanie towaru na regałach półkowych i/lub paletowych,
pakowanie paczek i/lub palet do wysyłki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Magazynier (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe oraz 2 lata doświadczenia zawodowego. Mile widziane pozwolenie na prowadzenie wózków widłowych / podnośników nożycowych (zwyżki) - mozliwość odbycia szkolenia po 3 m-cach zatrudnienia.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany.

Kontakt: przemek@nawynos24.com, tel: 797045103

NIP: 1133026944
REGON: 388128073
Adres: Strażacka 53, 04-381 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Przemysław Kwiatkowski
Nr telefonu: 797045103
E-mail: przemek@nawynos24.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail - przemek@nawynos24.com, tel: 797045103