Samodzielny audytor wewnętrzny w ambasadzie rp w berlinie k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/04498

Miejsce pracy: Szucha 23, 00-580 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. przeprowadza zadania audytowe, analizę ryzyka, ustala stan faktyczny zgodnie z metodyką audytową, formułuje oceny i zalecenia dotyczące stanu kontroli zarządczej,
2. przeprowadza czynności doradcze i sprawdzające, dokonuje oceny działań placówki zagranicznej podjętych w ramach realizacji zaleceń audytowych,
3. opracowuje roczne i wieloletnie plany audytu, sporządza sprawozdania z wykonania tych planów i przekazuje do właściwej komórki organizacyjnej MSZ,
4. przygotowuje dla kierownika placówki oraz Komitetu Audytu zbiorcze informacje i oceny dotyczące stanu, istotnych ryzyk i proponowanych usprawnień kontroli zarządczej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 17 100 do 20 200 PLN
Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE: 17100-20200 zł brutto (pensja zasadnicza+ dodatek zagraniczny)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: audytor / kontroler
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Audytor / kontroler (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Audytor wewnętrzny
  • Biegły rewident
  • Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "tajne"
  • komunikowania, współpracy w zespole, przewidywania i prognozowania szybkiego podejmowania działania
  • Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie lub równorzędne, doświadczenie 2 lata w obszarze audytu wewnętrznego, uprawnienia audytora wewnętrznego, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1, poświadczenie tajne lub zgoda na sprawdzenie, wiedza merytoryczna oraz umiejętności praktyczne w zakresie realizacji zadań audytu wewnętrznego, w tym m.in. znajomość technik i metodyki audytu, znajomość: aktów prawnych regulujących kwestie związane z prowadzeniem audytu wewnętrznego.

WYNAGRODZENIE: 17100-20200 zł brutto (pensja zasadnicza+ dodatek zagraniczny)

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/nabor-na-samodzielne-stanowisko-audytora-wewnetrznego-w-ambasadzie-rp-w-berlinie-berlin-12024

NIP: 5262131556
REGON: 000177916
Adres: Szucha 23, 00-580 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Grabowska
E-mail: rekrutacja@msz.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/nabor-na-samodzielne-stanowisko-audytora-wewnetrznego-w-ambasadzie-rp-w-berlinie-berlin-12024
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - aplikacja przez formularz na BIP MSZ