Mechanik - Głogów, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Pracodawca: Azymut Agencja Zatrudnienia Sp.z o.o
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0307

Miejsce pracy: Żukowicka 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: naprawa i prace konserwatorskie wagonów kolejowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
Opis wynagrodzenia: czasowy ze stawką godzinową
Zawód: mechanik pojazdów kolejowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa elektronarzędzi i narzędzi budowlanych
  • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - znajomość lub zainteresowanie mechaniką,
- umiejętność czytania rysunków technicznych mile widziana,
- doświadczenie zawodowe jako ślusarz lub mechanik mile widziane,
- dokładność,
- dyspozycja do pracy na trzy zmiany,
- mile widziane doświadczenie w naprawach wagonów kolejowych oraz uprawnienia UDT - wózki widłowe.
Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

NIP: 9462651179
REGON: 360578906
Nr KRAZ: 11746
Adres: Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Skarb
Nr telefonu: +48 693 013 517
E-mail: azymutrekrutacja@azymut-praca.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail