Starszy technik prac biurowych kancelarii jawnej sekcji ochrony dokumentacji wydziału ochrony informacji biosg - Przemyśl, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Pracodawca: BIESZCZADZKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ W P-ŚLU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0403

Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 34, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym na stronie internetowej:
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 483,2 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegółowe informacje odnośnie wymagań zamieszczone są w ogłoszeniu na stronie internetowej:

NIP: 7951661176
REGON: 650186837
Krótki opis działalności gospodarczej: porządek i bezpieczeństwo publiczne i państwa.
Adres: Adama Mickiewicza 34, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Gąska - Stawarz
Nr telefonu: 16 673-22-54
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym na stronieinternetowej:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - ePUAP