Kelner/kelnerka - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/3566

Miejsce pracy: Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa gości bezpośrednich, a`la carte i grupowych rezerwacji w Restauracji Brovarnia zgodnie z obowiązującymi standardami. Przygotowywanie i utrzymywanie porządku w obsługiwanej sali, dbanie o wysoką jakość obsługi gości. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 12-21 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę, stawkę godzinową uzależnioną od posiadanego doświadczenia i umiejętności, motywacyjny system wynagradzania (konkursy sprzedażowe). Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez producentów alkoholi, szansę na możliwość współpracy długoterminowej, dofinansowanie do pakietu opieki medycznej oraz karty sportowej po tzw. okresie próbnym.
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność, uczciwość i odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę i powierzone zadania. Pozytywne nastawienie do pracy i energia, łatwość nawiązywania kontaktów. Mile widziane aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

NIP: 5832621608
REGON: 00067476700000
Krótki opis działalności gospodarczej: hotele
Adres: Chopina 6, 81-752 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: b.durska@hotelgdansk.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikując, należy dodać klauzulę:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail