Żołnierz - Stargard, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Pracodawca: Wojskowe Centrum Rekrutacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0331

Miejsce pracy: 11 Listopada 3a, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Żołnierz pełni służbę w siłach zbrojnych kraju, broni granic państwa
Rodzaj umowy: Powołanie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: funkcjonariusz służby ochrony państwa
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Giełda Pracy z Pracodawcą odbedzie się w dniu: 22.05.2024 r. godzina 10:00 pokój 206, II piętro w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Stargardzie.

Do służby wojskowej może być powołana osoba spełniająca następujące warunki:
-posiada obywatelstwo polskie;
-posiada nieposzlakowaną opinię;
-posiada zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby wojskowej;
-posiada wiek co najmniej 18 lat;
-nie była karana za przestępstwo umyślne;
-posiada wykształcenie:
- do korpusu szeregowych co najmniej podstawowe
- do korpusu podoficerów ukończenie szkoły średniej lub średniej branżowej
- na kurs oficerski wykształcenie wyższe (tytuł magistra)
- na studia wojskowe wykształcenie średnie lub średnie branżowe z maturą
DOBROWOLNA ZASADNICZA SŁUŻBA WOJSKOWA stanowi wstęp do ubiegania się o powołanie do innych form służby wojskowej, w tym do zawodowej służby wojskowej. Składa się z II etapów szkolenia: podstawowego 27 dni oraz specjalistycznego do 11 miesięcy.
Jako żołnierz DZSW zyskasz:
-wynagrodzenie na poziomie żołnierzy ZSW od 6000 zł brutto,
-pierwszeństwo w naborze do ZSW,
-pierwszeństwo zatrudnienia w administracji publicznej, po spełnieniu wymagań określonych dla danego stanowiska,
-czas odbywania DZSW wliczany do okresu odbywania służby wojskowej albo okresu zatrudnienia,
-w ramach DZSW można nabyć dodatkowe uprawnienia m.in.: kierowcy kat. C, C+E, D; operatora sprzętu do robót ziemnych, operatora maszyn i urządzeń dźwigowo-transportowych; nurka, kucharza, skoczka spadochronowego i wiele innych

ZAWODOWA SŁUŻBA WOJSKOWA jeżeli złożyłeś przysięgę wojskową, posiadasz co najmniej stopień szeregowego rezerwy i chcesz zostać żołnierzem zawodowym zgłoś się do dowolnego Wojskowego Centrum Rekrutacji.
Złóż wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi uzyskane wymagane wykształcenie, oświadczenie o nieprowadzeniu postępowania karnego przeciw Tobie, dokument potwierdzający posiadany stopień oraz inne uwierzytelnione dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje i umiejętności niezbędne na stanowisku służbowym.
Jako żołnierz ZSW zyskasz:
-wynagrodzenie od 6000 zł brutto w korpusie szeregowych, od 6900 zł w korpusie podoficerów, od 8400 zł w korpusie oficerów
-trzynastą pensję,
-internat, kwaterę lub lokal mieszkalny,
- świadczenie mieszkaniowe

NIP: 8522588284
REGON: 32098789500050
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: I Brygady 35, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Rożnowska-Wolszczak
Nr telefonu: 918345364
E-mail: mroznowskawolszczak@pupstargard.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV