Wychowawca półkolonie - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: MCK Warszawa
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: 311464

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagane kwalifikacje to odpowiednie wykształcenie (nauczyciel, animator, trener, instruktor harcerstwa, wychowawca kolonijny), aktualne zaświadczenie o niekaralności oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku wychowawcy, preferowane zaświadczenie lekarskie sanitarno-epidemiologiczne.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 24.06.2024
Data zakończenia: 30.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35
Opis wynagrodzenia: średnie wynagrodzenie = 1400 zł netto/ 5 dni/45 godzin)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: animator rekreacji i organizacji czasu wolnego
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Rabsztyńska 8, 01-140 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 224680075
E-mail: ilona.bytko@mazowiecka.ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail