Ogrodnik - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DĄB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0728

Miejsce pracy: F. Nowowiejskiego 11, 75-587 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pielenie rabat
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 19.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę
Zawód: ogrodnik szkółkarz
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: oferta skierowana również dla emerytów i obywateli Ukrainy ( wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący )

NIP: 7551935546
REGON: 38223041600000
Adres: 48-231 Prężynka, powiat: prudnicki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ireneusz Bełziuk
Nr telefonu: 888936639
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: czas trwania umowy 2- 3 m-ce, przyczyny pracy w miejscu innym niż siedziba: Kontrakt na budowe drogi, dojazd na koszt pracodawcy, zakwaterowanie po stronie pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon