Elektryk - Siemianowice Śląskie, śląskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pracodawca: STAL-SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0302

Miejsce pracy: 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Łączenie przedmiotów metalowych (oraz wykonane z innych materiałów) różnymi metodami, do których posiada uprawnienia. Obsługa elektronarzędzi.
Praca w Austrii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych. Pracodawca zapewnia koszty ubezpieczenia, dojazd do pracy i noclegi, wsparcie polskiego koordynatora, podnoszenie kwalifikacji, ubezpieczenie zdrowotne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 13 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • uprawnienia SEP do 1KV
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

Pozostałe wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętności manualne
  • szkolenie z obsługi wózków widłowych

NIP: 5170203992
REGON: 18020348500000
Adres: Budowlana 19A, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Kupillas
Nr telefonu: 32 432 57 04
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - osobiście po kontakcie telefonicznym, pracodawca umawia na spotkanie. , Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 8.00-16.00