Pielęgniarka - Kobiór, śląskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: MIĘDZYGMINNY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "DOBRE MIEJSCE" W KOBIÓRZE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, wyższe (w tym licencjat), medyczne

Numer oferty: StPr/24/0670

Miejsce pracy: Promnicka 53, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Pomoc w wyborze lekarza POZ w celu zapewnienia ciągłej i optymalnej opieki zdrowotnej;
2. Wykonywanie zleconych przez lekarza zabiegów wg obowiązujących metod;
3. Podawanie mieszkańcom leków zleconych przez lekarza i dopilnowanie, aby leki były przyjęte (w tym między innymi sprawdzenie czy leki zostały połknięte);
4. Odnotowywanie wykonywanych zleceń z ubiegłej doby w prowadzonej dokumentacji;
5. Sprawozdań w książce raportów pielęgniarskich z obserwacji o stanie zdrowia i zachowaniu mieszkańców;
6. Przygotowanie mieszkańców według otrzymanych zleceń do zabiegów i badań diagnostycznych;
7. Pobieranie na zlecenie lekarza materiałów do badań analitycznych;
8. Asysta przy czynnościach związanych z higieną osobistą osób nieporuszających się samodzielnie lub mających ograniczoną świadomość;
9. Kontrolowanie stanu zdrowia mieszkańców Domu, sygnalizowanie konieczności wyznaczenia wizyty lekarskiej;
10. Bezzwłoczne zawiadomienie przełożonej (koordynatora), lekarza, pracownika socjalnego DPS w razie:
- odmawiania przyjmowanie leków przez mieszkańca;
- niemożności wykonywania zabiegu;
- pogarszaniu się stan zdrowia mieszkańca;
- podejrzenia mieszkańca o chorobę zakaźną;
- śmierci mieszkańca;
- prowadzenie dokumentacji związanej ze stanem zdrowia mieszkańca oraz jego procesu leczenia.
* system pracy równoważny: 06:00-14:00, 14:00-22:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 080 do 8 496 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pielęgniarka
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
Uprawnienia:
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna

Wymagania pożądane

  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe. Ukończony kurs/szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. 3-letni staż pracy w zawodzie. Samodzielność w działaniu, wykorzystywanie własnej inicjatywy oraz kreatywność. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Cierpliwość oraz wysoki poziom kultury osobistej w kontakcie z drugim człowiekiem.

NIP: 6381854971
REGON: 526419252
Adres: Promnicka 53, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Grosman
Nr telefonu: 32 307 58 02
E-mail: sekretariat@dmdps.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 08:00-15:00