Usługi produkcyjne - Wieruszów, łódzkie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Pracodawca: GOLDEN GRANT SERVICE SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0148

Miejsce pracy: Dobrydział 6, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace proste na produkcji przy przetwarzaniu mięsa oraz pakowaniu, wymagana dobra sprawność fizyczna z uwagi na konieczność wykonywania pracy w pozycji stojącej, przemieszczanie się oraz dokładność i rzetelność, zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 30.04.2024
Data zakończenia: 29.04.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie 168 godz. x27,70
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • dobra kondycja fizyczna
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności manualne

NIP: 6751636374
REGON: 369480095
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzena Kochmańska - Trzeciak
Nr telefonu: 627841553 w. 25
E-mail: m.kochmanska@wieruszow.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
Osoba do kontaktu pracodawcy: Oleksandra Sydoruk
Nr telefonu: 531750247
E-mail: o.sydoruk@grantservice.pl