Kucharz/młodszy kucharz - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: ANNA WIŚNIEWSKA Restauracja Spichlerz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Numer oferty: StPr/2024-04-16/0922

Miejsce pracy: Balicka 253B, 30-198 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, dbanie o czystość na kuchni,słuchanie poleceń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności.Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony
Praca w godzinach od 10-20
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia:
  • książeczka sanepidowska
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejetność pracy w zespole,organizacja pracy.

NIP: 8691848658
REGON: 384818071
Adres: Balicka 253B, 30-198 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Wiśniewska
Nr telefonu: 509441353, 504066525
E-mail: biuro@wspichlerzu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon