Elektroenergetyk w wydziale utrzymania produkcji i ruchu elektrycznego - Trzebinia, małopolskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Pracodawca: TAURON WYTWARZANIE SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/0363

Miejsce pracy: Elektrownia Siersza Siersza, 32-541 Trzebinia, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca na stanowisku związanym z eksploatacją układów, aparatury i urządzeń elektrycznych bloku energetycznego, obiektów pozablokowych oraz potrzeb ogólnych elektrowni
prowadzenie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych w zakresie układu elektrycznego elektrowni w celu zapewnienia ich sprawnego funkcjonowania
przygotowywanie stref pracy przy urządzeniach i instalacjach układu elektrycznego elektrowni
prowadzenie dokumentacji technicznej i ruchowej urządzeń i instalacji układu elektrycznego elektrowni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Data zakończenia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 700 PLN
Opis wynagrodzenia: 6-14, 14-22, 22-6
Oferujemy:

interesującą, pełną wyzwań pracę

możliwość rozwoju zawodowego

atrakcyjny pakiet benefitów m.in.:
- program wdrożeniowy
- system premiowy
- szkolenia wewnętrzne
- dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych
- dofinansowanie nauki języków obcych
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- Karta Multisport
- dostęp do platformy e-learningowej
- dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
- Pracowniczy Program Emerytalny
- dofinansowanie wypoczynku (wczasy pod gruszą)
- dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektroenergetyk elektrowni cieplnych
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wiedza teoretyczna w zakresie urządzeń, aparatury i instalacji elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektr.
[Umiejętność 1] : gotowość do pracy zmianowej (praca w systemie zmianowym wg czterobrygadowej organizacji czasu pracy)
[Inne] : Wymagania: wykształcenie zawodowe o specjalności: elektrotechnika, elektryka, elektronika, preferowane średnie techniczne o specjalności: elektrotechnika, elektryka, elektronika. Mile widziane: min. 2 lata doświadczenia z na stanowisku związanym z eksploatacją urządzeń i instalacji elektrycznych; uprawnienia eksploatacji Grupa 1; pkt. 1, 2, 3, 6, 9,11, 12, wiedza praktyczna

NIP: 6321792812
REGON: 276854946
Krótki opis działalności gospodarczej: działalnośc w zakresie energii
Adres: PROMIENNA 51, 43-603 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Roksana Majewska
E-mail: tw.ce-rekrutacja@tauron-wytwarzanie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail