Pomoc nauczyciela - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Przedszkole nr 58 w Poznaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1255

Miejsce pracy: WOLSZTYŃSKA 15, 60-361 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc w ukierunkowaniu uwagi dziecka na tok zajęć, motywowanie dziecka do podjęcia współpracy, udzielanie pomocy dziecku podczas wykonywania pracy, ukierunkowanie aktywności dziecka w czasie zabaw, pomoc w radzeniu sobie z emocjami.
Praca w godz. 9-13
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent nauczyciela przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • praca z dziećmi
  • orientacja na współpracowników, proaktywność, cierpliwość, chęć do podnoszenia wiedzy, rzetelność, wytrwałość, wrażliwość
  • cierpliwość w kontaktach interpersonalnych

NIP: 7792386348
REGON: 301623366
Adres: WOLSZTYŃSKA 15, 60-361 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Pawlus
Nr telefonu: 61 8675327
E-mail: p58@op.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: tel. umówienie spotkania, kontakt mailowy