Pielęgniarka szkolna - Żurawiec, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Szkoła Podstawowa w Żurawcu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Numer oferty: StPr/24/0767

Miejsce pracy: 82-325 Żurawiec 15, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Profilaktyczna opieka zdrowotna nad uczniami w szkole.
Praca 4 godziny w tygodniu w wybrany dzień (godz.: 8.00-12.00 - do uzgodnienia indywidualnego)
Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa w Żurawcu
Wynagrodzenie będzie dostosowane do stawki NFZ za 1 ucznia wg umowy z NFZ
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie będzie odpowiednio dostosowane zgodnie ze stawką NFZ za 1 ucznia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pielęgniarka - specjalista pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe pielęgniarskie z kursem pielęgniarki środowiskowej "środowisko nauczania i wychowania".
Konieczne wymagane kwalifikacje to prawo wykonywania zawodu oraz co najmniej jeden z tytułów:
-tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego zdobyty po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego po dniu 23.08.2015r., odbycie lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego.
Możliwe inne kwalifikacje dla osób posiadających co najmniej 5 letni staż pracy w środowisku nauczania i wychowania:
tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego uzyskany po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego przed dniem 23.08.2015r., lub położna, która ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania.

NIP: 5782450753
REGON: 170287350
Adres: 82-325 Żurawiec 15, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Owijan
Nr telefonu: 552394374
E-mail: spzurawiec@op.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
kontakt tel.: 552394374 lub email: spzurawiec@op.pl w celu umówienia się na rozmowę
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail