Pracownik biurowy - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: CONTOUROOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1568

Miejsce pracy: Łagiewnicka 9, 50-512 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługiwanie korespondencji firmowej,
- zbieranie i systematyzacja faktur,
- kontakt z dostawcami i wykonawcami telefonicznie i mailowo,
- zaopatrywanie w środki materialne biura oraz innych działów,
- wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych,
Firma zajmuje się tworzeniem dekoracji na przedstawienia.
Umowa zlecenie: 3 lata
Ilość godzin pracy w miesiącu od 120
Kontakt z pracodawcą: viktor.vv101@gmail.com
Oferta pracy dostęna w sali E
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 39 do 39 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie, staż pracy 1 rok na stanowisku pracownik biurowy, jęz. rosyjski B1 w mowie i piśmie - komunikacja w firmie odbywa się w jęz. rosyjskim
Umiejętności pracy zespołowej; Zdolność szybkiego orientowania się w wydarzeniach; doświadczenie w pracy z Notion; znajomość aplikacji Notion, znajomość angielskiego będzie zaletą, komunikatywność, gotowość do częstego kontaktu z ludźmi; umiejętności poszukiwania informacji; samodzielne planowanie swoich zadań;

NIP: 8992946999
REGON: 52403858600000
Adres: Powstańców Śląskich 90/17, 53-333 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Viktor Vorobev
E-mail: viktor.vv101@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail