Magazynier - Lublin, lubelskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: KASZAK MAREK KAMAR
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1047

Miejsce pracy: ZEMBORZYCKA 59h, 20-445 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Magazynier z obsługą wózka widłowego jest odpowiedzialny za prace związane z magazynowaniem, kompletacją zamówień oraz załadunkiem i rozładunkiem towarów przy użyciu wózka widłowego.
Do obowiązków magazyniera z obsługą wózka widłowego należy również transportowanie towarów na terenie magazynu, dbanie o porządek i bezpieczeństwo pracy oraz sprawne i precyzyjne wykonywanie powierzonych mu zadań.
Wymagania na stanowisku magazyniera z obsługą wózka widłowego to posiadanie prawa jazdy kat. B oraz uprawnienia do pracy na wózkach widłowych. Dodatkowo, osoba ta powinna mieć doświadczenie w pracy magazynowej oraz znajomość zasad bezpieczeństwa pracy. Umiejętność obsługi wózka widłowego i precyzji w pracy jest kluczowa dla wykonywania obowiązków na tym
stanowisku.
Osoba na stanowisku magazyniera z obsługą wózka widłowego powinna być dokładna, odpowiedzialna i komunikatywna, aby efektywnie wykonywać swoje obowiązki oraz współpracować z innymi pracownikami magazynu. Odpowiedzialność za rzetelne wykonywanie powierzonych zadań oraz dbanie o bezpieczeństwo pracy są kluczowymi elementami pracy magazyniera z obsługą wózka widłowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Magazynier
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy magazynowej oraz znajomość zasad bezpieczeństwa pracy
uprawnienia UDT na wózki widłowe

NIP: 7121439431
REGON: 430717430
Adres www: www.formo.pro
Adres: ZEMBORZYCKA 59h, 20-445 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Robert Kwiecień
Nr telefonu: 508 625 600
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon