Osoba do obsługi baru - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: HANDEL HURTOWO-DETALICZNY USŁUGI REKLAMOWO-AGENCYJNE KRYSTYNA DREWNIANY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0978

Miejsce pracy: Karola Bohdanowicza 4, 40-749 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Sprawna i szybka obsługa klientów baru. Dbałość o asortyment baru. Sporządzanie zamówień. Uzupełnianie zapasów i trzymanie pieczy nad dobrym stanem wyposażenia. Przygotowanie drinków, koktajli i innych napojów. Przygotowywanie prostych hamburgerów, zapiekanek i frytek.
- Praca po 8 godzin dziennie w godzinach pracy lokalu: 12:00-23:00 + soboty i niedziele - do uzgodnienia z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4600 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali barmani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w pracy za barem lub na kuchni.

NIP: 9541942221
REGON: 272770537
Krótki opis działalności gospodarczej: RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE. ODZYSK SUROWCÓW Z MATERIAŁÓW SEGREGOWANYCH.
Adres: Karola Bohdanowicza 4, 40-749 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: KRYSTYNA DREWNIANY
Nr telefonu: 602-620-541
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 602-620-541) w godzinach 8:00-20:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Karola Bohdanowicza 4, 40-749 Katowice).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą., Godziny : 8:00-20:00