Asystent rodziny - Jabłonna, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonnie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/0211

Miejsce pracy: Zegrzyńska 1, 05-110 Jabłonna, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: na stanowisku Asystent rodziny zgodnie z art. 15 ustawy
o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U 2024 poz.177 z późn. zm.)
1. opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym, o którym mowa w art. 11 ust. 1;
2. opracowanie, we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej, planu pracy z rodziną, który jest skoordynowany z planem pomocy dziecku umieszczonemu w pieczy zastępczej;
3. udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego;
4. udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych;
5. udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów psychologicznych;
6. udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi.

Więcej informacji w ogłoszeniu na stronie : www.gopsjablonna.pl

Możliwość pracy na pół etatu.
Godziny pracy do ustalenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 160 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub
- wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie ust. 3 i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub
- wykształcenie średnie lub średnie branżowe i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;

NIP: 5361571011
REGON: 002156999
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres www: www.gops.jablonna.pl
Adres: Zegrzyńska 1, 05-110 Jabłonna, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Waśniewska
Nr telefonu: 22 506 61 77
E-mail: gops@jablonna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
2) Kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie.
3) Kwestionariusz osobowy kandydata do pracy
4) Oświadczenie kandydata: o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, obywatelstwie, nieposzlakowanej opinii, nie wykonywaniu zajęć sprzecznych z pełnionymi obowiązkami w przypadku wyboru
5) Oświadczenie, że kandydat nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest zawieszona ani ograniczona, potwierdzone własnoręcznym podpisem
6) Oświadczenie, że kandydat wypełnia obowiązek alimentacyjny- w przypadku, gdy taki obowiązek w stosunku do kandydata wynika z tytułu egzekucyjnego
- oświadczenie o jego wypełnianiu, w przypadku gdy nie ma osób zobowiązanych do alimentacji-oświadczenie, że nie został nałożony obowiązek alimentacyjny
7) Oświadczenie kandydata, że stan zdrowia pozwala mu na wykonywanie pracy na stanowisku asystenta rodziny
8) Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z naborem złożone na druku Oświadczenie i klauzula informacyjna kandydata znajdującym się w odrębnym pliku pod ogłoszeniem na stronie www.gops@jabłonna.pl

Dokumenty należy złożyć do dnia 30 kwietnia 2024 r.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-14