Specjalista do spraw kadr - Tarnobrzeg, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Pracodawca: BUD-HRD WS-DIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0466

Miejsce pracy: Mechaniczna 5, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - realizowanie wszystkich zadań związanych z zatrudnieniem oraz rozwiązywaniem umów o pracę z pracownikami,
- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków a także zgodnie z RODO,
- przygotowywanie umów cywilnoprawnych,
- koordynacja przepływu dokumentów pomiędzy pracodawcą a pracownikiem,
- obsługa oddelegowania pracowników do pracy za granicą, min. Belgia, Holandia, Dania,
- sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia i oddelegowania, np. zgłoszenie do ZUS, występowanie o A1 czy EKUZ,
- ewidencjonowanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym,
- przygotowywanie i wysyłanie deklaracji zgłoszeniowych ZUS,
- składanie deklaracji GUS,
- prowadzenie ewidencji i monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów
- sprawdzanie i rozliczanie czasu pracy,
- obsługa PPK w zakresie zgłaszania i rezygnacji,
- bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy,
- wsparcie managerów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr,
- przygotowywanie zestawień oraz raportów na potrzeby pracowników oraz kadry kierowniczej, archiwizacja dokumentów po ustaniu zatrudnienia,
- współpraca z zespołem rekrutacji i płac.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 4)
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
  • znajomość programu SYMFONIA

Wymagania pożądane

  • znajomość programu CDN OPTIMA
  • Obsługa programu R2 Płatnik

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja lub ekonomia. Bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce. Znajomość przepisów i procedur oraz doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców, również spoza UE oraz legalizacji ich pobytu - mile widziane.
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dokładność, terminowość i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa i poszukiwanie usprawnień

NIP: 6852297815
REGON: 18057464900000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Adres: Mechaniczna 5, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Pawłowska
Nr telefonu: 786 864 385
E-mail: rekrutacja@crm-link.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail