Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Air Flow Instalacje Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3524

Miejsce pracy: NOWATORÓW 23, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z wytycznymi i projektami. Montaż i podłączanie urządzeń takich jak klimatyzatory, wentylatory, centrale wentylacyjne. Montaż nieskomplikowanych instalacji elektrycznych niezbędnych do funkcjonowania systemów. Przeprowadzanie testów i pomiarów, aby upewnić się, że systemy działają prawidłowo i spełniają wymagania. Utrzymywanie czystości i porządku na placu budowy oraz utylizacja odpadów związanych z instalacją. Współpraca z innymi członkami zespołu instalacyjnego i koordynacja działań. Dokonywanie pomiarów i oceny miejsc instalacji w celu zapewnienia optymalnej efektywności systemów. Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzeganie obowiązujących standardów jakości i regulacji branżowych. Aktualizowanie wiedzy na temat nowych technologii i trendów w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 12 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje dostosowanie umowy wedle preferencji: umowa o pracę lub umowa zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet usług medycznych i ubezpieczeniowy, terminowe wypłaty na konto, stabilne zatrudnienie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wieloletnie doświadczenie w pracy na ww stanowisku. Znajomość zasad i technologii montażu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Umiejętność czytania i interpretacji projektów technicznych. Doświadczenie w pracy z narzędziami monterskimi. Umiejętność precyzyjnego i dokładnego wykonywania prac monterskich zgodnie z wytycznymi i standardami. Znajomość norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Umiejętność pracy zespołowej i komunikacji w grupie. Zdolność do pracy w trudnych warunkach, w niewygodnych pozycjach i na wysokościach. Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trakcie montażu. Znajomość materiałów i technologii używanych w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania zadań monterskich. Umiejętność odczytywania i korzystania z dokumentacji technicznej i instrukcji montażowych. Umiejętność diagnostyki i naprawy nieskomplikowanych usterek w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dbałość o estetykę i czystość wykonanych prac monterskich. Znajomość zasad energetyki i oszczędzania energii w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Mile wiadziane uprawnienia Fgas, uprawnienia na podnośniki oraz prawo jazdy kat B.

NIP: 9571153380
REGON: 524202703
Adres: NOWATORÓW 23, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: cv-praca@airflow.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail