Szwaczka - Gorlice, małopolskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracodawca: EUROPEJSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0359

Miejsce pracy: Młyńska 6, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca w branży automotiv; przygotowywanie stanowiska pracy na podstawie dokumentacji technicznej; obsługiwanie maszyn szyjących płaskich, słupkowych, ramiennych jedno- i wieloigłowych (szyjących ściegiem zwartym, łańcuszkowym itp.), do szycia tekstyliów, skór, tworzyw skóropodobnych, filców itp.; kontrolowanie pracy obsługiwanej maszyny, mechanizmu transportu materiału i tworzonego ściegu; znakowanie towaru w języku francuskim;
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Rodzaj umowy - umowa zlecenie
Okres zatrudnienia: 1,5 roku
System czasu pracy - trzyzmianowy
Godziny pracy: 6-14; 14- 22; 22-6 (praca po 8 godzin dziennie). Praca w dni wolne (sobota i niedziela) w zależności od zleceń.

Miejsce pracy: Główne miejsce wykonywania pracy: Gorlice, ul. Młyńska 6 (60%). Pracownicy będą również delegowani do pracy w mieście Leżajsk - woj. podkarpackie (40%).
Zawód: szwaczka maszynowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • szwaczka
  • obsługa maszyn szwalniczych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe; umiejętności - obsługa maszyn szwalniczych, szwaczka; mile widziana znajomość języka angielskiego

NIP: 7922305125
REGON: 382154253
Nr KRAZ: 25392
Adres: 3 Maja 40, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Frankiewicz
Nr telefonu: +48691273595
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon