Mechanik maszyn i urządzeń - Chorzów, śląskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracodawca: Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik, mechatronik, ślusarz

Numer oferty: StPr/24/0359

Miejsce pracy: 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie usuwanie awarii poprzez dokonywanie napraw maszyn, sprzętu i urządzeń na terenie oczyszczalni ścieków (dmuchawy, pompy, prasy, sprężarki, zastawki, kraty, agregaty kogeneracyjne, przenośniki, przekładnie, osadniki), a także przeglądy, konserwacja i regulacja wszelkich urządzeń oraz elementów hydraulicznych. Prowadzenie prac ślusarskich w powyższym zakresie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 5)
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik, mechatronik, ślusarz

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: z, wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne (mechanik, mechatronik, ślusarz), doświadczenie: minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe, wymagane uprawnienia G-2E oraz znajomość mechaniki maszyn i urządzeń. Mile widziane wymagania: uprawnienia: G-3E (powyżej 50 kW), obsługa dźwignic lub hakowego. Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

NIP: 6272473827
REGON: 278169870
Adres: Składowa 1, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Kamińska
Nr telefonu: 32 34 94 659
E-mail: beata.kaminska@chspwik.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail