Pracownik produkcji - Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0661

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa linii produkcyjnej do produkcji elementów metalowych. Dobra znajomość języka angielskiego wymagana jest ze względu na konieczność obsługi linii produkcyjnej, której interfejs posiada wyłącznie język angielski. Pracownik musi samodzielnie potrafić wykonać kolejno komendy podawane przez komputer. Jest to niewykonalne bez dobrej znajomości języka. Ponadto w procesie obsługi linii, wszystkie komendy typu: insert new material, change the batch queue, wydawane są po angielsku, dlatego znajomość angielskiego jest konieczna również w zakresie komunikacji. Współpraca z monterami, galwanizerami, operatorami maszyn w zakresie dostarczania półproduktów i odbioru produktów, praca na magazynie półproduktów, pomoc przy montażu podzespołów przy linii produkcyjnej
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa elektronarzędzi ręcznych tj. szlifierki ręczne, stołowa piła taśmowa
  • obsługa elektronarzędzi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Gotowość do świadczenia usługi w elastycznym czasie pracy "na telefon", gotowość do racy w dni wolne od pracy, niedziele i święta, zdolności manualne. Znajomość języka angielskiego w zakresie
komend oprogramowania maszyn weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Al. 3 Maja 36, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Wrona
Nr telefonu: 412654208 w. 263
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP.