Specjalista handlowiec - Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Pracodawca: "CREO" Jan Dobosz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0437

Miejsce pracy: 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prezentacja i sprzedaż produktów marki Tora Line (środki czystości, chemii gospodarczej, papieru toaletowego, ręczników papierowych), prowadzenie negocjacji handlowych i działań marketingowych. Praca na terenie Kołobrzegu i okolic. Praca w godz. 8-15.
Pracodawca zapewnia szkolenie w zakresie tematyki produktów marki Tora Line.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h + prowizja od sprzedaży za dany miesiąc
Zawód: technik handlowiec*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziany kierunek handlowy. Wymagany min. 1 rok doświadczenia w handlu.
Kreatywność, komunikatywność, pomysłowość.

NIP: 5811000769
REGON: 170386660
Krótki opis działalności gospodarczej: chemia gospodarcza
Adres: 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jan Dobosz
Nr telefonu: 602573731
E-mail: creojanek@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - po kontakcie tel. kontakt osobisty